USŁUGI

Projekty WIZUALIZACJE 3D

aby przybliżyć Państwu naszą koncepcję aranżacji wnętrz,  przygotowujemy projekty w formie przestrzennych wizualizacji 3D.
Są to projekty, które w sposób realistyczny ukazują projektowane wnętrza z kompletnym wyposażeniem i oświetleniem.
Korzystamy z profesjonalnych programów, które w zaawansowany i szczegółowy sposób prezentują finalny efekt prac projektowych. Równocześnie pozwalają nam projektować we wnętrzach wyposażenie i materiały, które są dostępne na rynku.
Projekty nagrywamy na płyty DVD w formacie JPG.

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Szereg projektów wykonawczych, technicznych, stanowiących opis projektów – wizualizacji. Poniżej wykaz projektów:
Rzut – wymiary pomieszczeń (na podstawie inwentaryzacji lub projektu architektonicznego)
Rzut – ściany działowe, wnęki
Rzut – sufity podwieszane oraz zabudowy
Rzut – rozmieszczenie i opis oświetlenia
Rzut – rozmieszczenia i opis przyłączy elektrycznych
Rzut – rozmieszczenie i opis włączników
Rzut – rozmieszczenia i opis przyłączy wodno-kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych Rzut – rozmieszczenie i opis wyposażenia (meble, sprzęt RTV, AGD, armatura sanitarna) Rzut – układ podłóg
Widoki ścian w poszczególnych pomieszczeniach – wymiarowanie
Opis materiałowy
Zestawienie ilościowe glazury i terrakoty
Kosztorysy materiałowe
Dokumentacja techniczna – przekazywana jest Państwu w formie drukowanej  w formacie (A4-A1) w zależności od wielkości obiektu.

DORADZTWO konsultacje

Proponujemy dwa rozwiązania: 1. wizyta architekta wnętrz w Państwa mieszkaniu/domu. Warunek – stan lokalu musi być przed remontem lub po remoncie. 2. spotkanie u nas w pracowni w celu dokonania analizy projektów architektonicznych (pod kątem aranżacji wnętrz). Na każdym etapie budowy czy remontu. Warunek – musicie Państwo przynieść dokumentację architektoniczną lub zinwentaryzowane pomieszczenie. Doradztwo to jeden ze sposobów, który pozwala przekonać się o słuszności swoich decyzji związanych z dokonaniem wyboru przyszłego wyposażenia do wnętrz(mebli, sprzętów, kolorów itp.) czy rozwiązaniawszystkich kwestii ergonomicznych. Posiadamy materiały typu katalogi, próbniki, palety barw itp. na bazie których wspólnie dokonamy wyborów.

NADZÓR AUTORSKI

prowadzony w toku realizacji inwestycji czyli dbamy o zgodność rozwiązań technicznych, materiałowych i użytkowych z wcześniej sporządzoną dokumentacją techniczną. Mają Państwo wtedy pewność, że wszelkie powstałe w wyniku prac wykonawczych wątpliwości, zostaną przez nas wyjaśnione i uzupełnione. W zakres usługi wchodzą również wyjazdy w celu dokonania zakupów wyposażenia wnętrz.